יודאיקה חב"ד חולון – החנות הרשמית שלנו

תפילין ומזוזות

בחנות של בית חב"ד ניתן לבדוק או לרכוש תפילין ומזוזות (קלף למזוזה) בכתב ספרדי או אשכנזי שהם כשרות לכל הדעות ללא התחכמויות וקיצורי דרך של 'בדיעבד' או 'לא מוגה פעם שניה' או ' כשר לדעת הרב הזה או אחר'.

כמובן שניתן לרכוש אצלנו גם תפילין ומזוזות מהודרות בכמה וכמה רמות הידור. אנו ממליצים לפני שאתם רוכשים מזוזה לקרוא את המאמר שלנו "מה צריך לדעת לפני שרוכשים מזוזה".

לאחר שקניתם קלף בסטנדרט ראוי, אצלנו תוכלו לרכוש מגוון רחב של בתי מזוזה אומנותיים עשויים בעבודת יד תוצרת הארץ.  כמובן שיש להשיג אצלנו את גם בתי מזוזה פשוטים וסטנדרטיים שיתאימו לכם לשאר חדרי הבית.

אמינות

לצערנו שוק התפילין והמזוזות הוא שוק פרוץ ואין בו כללים, כל אחד יכול להחליט שהוא מוכר ואין מי שיפקח עליו. בנוסף לכך רוב רובם של האנשים אינם מבינים בתחום כלל. לכן חשובה האמינות של המקום ממנו אתם רוכשים את המזוזות. כחנות של בית חב"ד רשמי אנו מעוניינים ומחויבים לרמה בסיסית של מזוזות שיהיו כשרות לכל הדעות. ובמקרים מסוימים אף תומכים בענין באנשים שאין ביכולתם לרכוש בעצמם.

מבצע 'סט בר מצוה'

נער בר מצוה הבא לרכוש תפילין מקבל באותו המחיר את כל הסט לבר מצוה הכולל – טלית, תפילין, נרתיק, כיפה, וסידור.

מוצרי יודאיקה

ביודאיקה חב"ד חולון ישנם את כל מוצרי הבית היהודי – מגוון כיפות, טליתות צמר ואקרילן, ציציות צמר וגופיה ונרתיקים לטלית ותפילין. כלל מוצרי השבת –  פמוטים, מגשים וכיסויים לחלות, וגביעים לקידוש. מגוון ספלים מעוצבים לנטילת ידים, נרות הבדלה אומנותיים ועוד.

ספרי קודש

סידורים בכל הנוסחים פשוטים ומהודרים, חומשים, ספרי חסידות חב"ד – תניא עם ביאורים וספרים שונים.

 

לעבור לאתר של החנות לחץ כאן

בואו לחנות יודאיקה חב"ד חולון – החנות הרשמית  של בית חב"ד חולון, לראות להתרשם ולקנות.

להתראות.